Penziony v Ramatuelle

Ubytování v Ramatuelle v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Ramatuelle. Většina penzionů v Ramatuelle se od hotelů v Ramatuelle liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Ramatuelle.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. La Villa Taya 

Foto: La Villa Taya
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

La Villa Taya is a holiday home with an outdoor pool, located in Ramatuelle, 3.4 km from Pampelonne Beach. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Other facilities at La Villa Taya include a barbecue.


2. Villa AMANDIERS SAINT TROPEZ 

Foto: Villa AMANDIERS SAINT TROPEZ
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Ramatuelle, Villa AMANDIERS SAINT TROPEZ offers accommodation with a private pool and private parking. Guests are welcome to enjoy the free WiFi.


3. Villa FANAUX Proche de SAINT TROPEZ 

Foto: Villa FANAUX Proche de SAINT TROPEZ
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Featuring a private pool and garden views, Villa FANAUX Proche de SAINT TROPEZ is situated in Ramatuelle. The Pampelonne Beach is within 6 km of the villa, and free WiFi is provided. The villa comes with a flat-screen TV and a living room.


4. Ramatuelle 

Foto: Ramatuelle
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Ramatuelle, the villa offers accommodation with a private pool. Located 5 km from Pampelonne Beach, the property provides a seasonal outdoor swimming pool.


5. Villa Infinity 

Foto: Villa Infinity
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Villa Infinity offers accommodation in Ramatuelle, 7 km from Pampelonne Beach. This beachfront property offers access to a terrace and free WiFi. The villa has 4 bedrooms with air conditioning and a fully equipped kitchen with a dishwasher.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: